Introductiebijeenkomst KlimaatGesprekken voor kerken

8 okt

Introductiebijeenkomst KlimaatGesprekken voor kerken

Soms is het een uitdaging om mensen in beweging te krijgen. Je wilt de zorg voor de schepping graag bespreken met anderen, maar voor je het weet sta je tegenover elkaar en dat wil je niet.

KlimaatGesprekken helpt je verder, met een speciaal ontworpen traject dat de nadruk legt op positieve gedragsverandering. 
Daarbij wordt gebruik gemaakt van inzichten uit de klimaatpsychologie. Je krijgt inzicht in hoe gedragsverandering werkt, welke rol emoties spelen en hoe je psychologische obstakels kunt overwinnen.

Samen met KlimaatGesprekken ontwikkelde GroeneKerken de workshopreeks KlimaatGesprekken voor kerken, waarbij in een extra introductiebijeenkomst het christelijke perspectief naar voren komt.

Het gaat jullie kerk zeker vooruit helpen als je meedoet aan deze workshopreeks!

Overweeg je om dit in 2027 in jullie kerk te organiseren? Kom dan naar één van de online informatiebijeenkomsten in het najaar:

  • Woensdag 7 oktober 12.30-13.30 uur.
  • Donderdag 8 oktober 20.00-21.00 uur.

Je kunt aanmelden door hier te klikken.

Deel dit evenement

Handboek Kerkvergroeners

Koop het handboek Kerkvergroeners met korting!

(deze actie is tijdelijk)

Wil je ons helpen?

We zijn voortdurend bezig om onze website te laten aansluiten bij jouw behoeften. Wil je ons hierbij helpen door een korte enquête in te vullen?

Het kost je hooguit 2 minuten.
 

Heb je de enquête al ingevuld? Heel erg bedankt! 

Nieuw: Beginnersgids!

Wil je samen met jouw kerk/gemeenschap: